Op. Dr. Merve Biçer

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İzmir

5.0

5.0

“O sadece tanıdığım bildiğim en iyi doktor değil tanıdığım en iyi en özel insanların basinda geliyor ...” Devamı

Op. Dr. Merve Biçer

Op. Dr. Merve BİÇER, 22 Kasım 1974 yılında Almanya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini derece başarısı ile tamamlayarak tıp doktoru olmuştur. İhtisasını ise, 1998 - 2003 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuş ve bu hastanede 2011 yılına kadar Başasistan olarak görevine devam etmiştir.

2011 - 2017 Yılları arasında İzmir Üniversitesi Medical Park Hastanesi'nde ''Yardımcı Doçent'' olarak görev alan Op. Dr. Merve BİÇER, 15 Nisan 2017 yılından bugüne mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Op. Dr. Merve BİÇER, yurt içi ve yurt dışı birçok eğitime katılarak güncel gelişmeleri takip etme olanağı bulmuş, çok sayıda bilimsel toplantıda yapılmış sunumları ve konuşmaları mevcut olup, Yurt içi ve yurt dışı bilimsel dergilerde yayınlanmış makale ve çalışmaları bulunmaktadır.

Op.Dr. Merve Biçer Özel Muayenehanesi
Yalı mah. 6470/3 Sok. No:1 D:9 Atakent
Ödeme Yöntemleri
Nakit Kredi Kartı Devamı

Hakkında

Op. Dr. Merve BİÇER, 22 Kasım 1974 yılında Almanya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini derece başarısı ile tamamlayarak tıp doktoru olmuştur. İhtisasını ise, 1998 - 2003 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuş ve bu hastanede 2011 yılına kadar Başasistan olarak görevine devam etmiştir. Devamı

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.1998
Deneyim: 1 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Deneyimler

Özel Muaynehane (2017 - 2017)
Özel Medical Park İzmir Hastanesi (2011 - 2011)
Özel Muaynehane (2003 - 2003)
İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (1998 - 1998)

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
DE
Dem*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce
Op.Dr. Merve Biçer Özel Muayenehanesi

O sadece tanıdığım bildiğim en iyi doktor değil tanıdığım en iyi en özel insanların basinda geliyor O bu dünyaya fazla olacak kadar iyi gerçek bir melek başarılı guler yuzlu donanımlı güven veren eşsiz bir doktor..

GK
Gül*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Op.Dr. Merve Biçer Özel Muayenehanesi

Güler yüzlü, sabırlı kendisini hastanın yerine koyabilen sağ duyulu bir doktor. Kendisi tüp bebek hamileliği takibimi yaptı çok riskli gebelik geçirdim ancak verdiği ilaçlar, sık muayeneler ve aldığı tedbirler sayesinde önce Allah’a sonra Merve hanıma borçluyum. Şimdi tatlış bir oğlum var ellerinden öper ???❤️

GK
Gül*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merve hanım ile dış merkezde tüp bebek yaptırıp 6 haftalık düşük riskimde tanıştım kendisi haftada 2-3 kez çağırıp yakın takibe alarak yoğun ilaç ve iğne tedavisi ile 29 haftaya gelmeme vesile oldu. Sürekli telefonla arayarak da telkinde bulundu. Hastaları için içten içe pimpiriklenen ancak bunu hastaya belli etmeyen kendisi de bir anne olan doktor gibi doktor ????✨?

Nev*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Iki oğlumun doktoru güvenilir güler yuzlu doktorumuz.işini sevgiyle yapan bir melek....?‍♀️?sevgiler

Yorum randevu sonrasında eklendi.
DY
Duy*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Iki kizimida merve doktorum verdi kollarima 3.yude allahin izniyle onunla alicam kucağıma. Daha ne diyim memnun olmamak mümkünmüdür

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BA
Büş*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

2 çocuğum da Merve hanımın ellerinde dünyaya merhaba dediler. Benim ve çocuklarımın başına gelebilecek şu dünyadaki en muazzam şey Dr.Ayse Merve Biçer. Bana hamilelikten önceki dönemlerde dahil olmak üzere ilgi alaka ve sevgisinden dolayı kendisine cok teşekkür ederim..

Yorum randevu sonrasında eklendi.
KK
Ken*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merve hanım çok ilgili bir insan.pozitif bir elektrik alıyorsunuz kendisinden.merve hanım ile görüşmeden başka bir doktora gitmeyin.doğum konusunda bizi hem bilgilendirdi hem de normal doğumu öncelik tavsiye etti.işine aşık bir insan.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SB
Sed*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İkinci bebeğimi doğurtan doktorum üçüncü bebeğimde yine kendisini tercih ettim doktorum olarak çok seviyoruz kendisini

Yorum randevu sonrasında eklendi.
YC
Yel*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doktorum merve hanımdan çok memnunum.uzmanligina guvendigim tüm sorunlarima cevap bulabildigim bi doktorum olduğu için kendimi şanslı hissediyorum.kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Hay*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merve hanım artik ailemizden biri, iki çocuğum dünya'ya onun ellerinde gözünü açtı,annemin sağlığını ona borçluyuz rahim kanseri tanı ve tedavisinde çok ilgili ve candan davrandı ve bizi yönlendirdi,ameliyatına bile bizi yönlendirdigi doktorumuzla beraber girdi ki doktorumuz çok yoğunsun bi de bunu sıkıştirma dediği halde annemi ve bizi bu zor zamanda yalniz birakmadı,en son gecen ay ben pelvik kitle ameliyatı geçirdim o mucize ellerinden ve o zor gunlerde beni o kadar güzel idare edip destek oldu ki,hem doğumlarim da hem ameliyatimda hep desteğiyle güler yüzü ve profesyonel tavrıyla benim en buyük moral kaynağım oldu ve annemin ameliyatında da kendisine söylediğim tek sey vardı o da," annem size emanet" di,sonuna kadar güveniyorum ve mesleğine,hastalarina olan saygı ve sevgisini ayakta alkışlıyorum❤❤❤??????????

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Merve Biçer ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Merve Biçer için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Merve Biçer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Merve Biçer Op.Dr. Merve Biçer Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Merve Biçer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Merve Biçer Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et
Op. Dr. Merve Biçer
Op. Dr. Merve Biçer
İzmir - Kadın Hastalıkları ve Doğum

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube